Sportowe emocje na żywo w Polsat Box Go

Sportowe emocje na żywo w Polsat Box Go

W PolsatBoxGo oprócz setek filmów i seriali, możemy też obejrzeć potężną dawkę sportu.

Eleven Sport i Polsat Sport w serwisie

Grupą kanałów, które są udostępnione w nowej platformie Polsatu, jest Eleven Sport. To międzynarodowa grupa kanałów sportowych, których właścicielem i operatorem jest Aser Ventures. Polski oddział Eleven Sports został uruchomiony 2 sierpnia 2015 roku z dwoma dostępnymi kanałami: Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4.

Eleven Sports transmituje ligi krajowe, takie jak hiszpańska Primera División, niemiecka Bundesliga, francuska Ligue 1, portugalska Primeira Liga i włoska Serie A. Puchar Ligi Angielskiej, Tarcza Wspólnoty FA i turnieje piłkarskie poza Europą, takie jak Australijska liga A-League, między innymi. Treści są szeroko dostępne na urządzeniach cyfrowych. To ponad 30 000 godzin transmisji sportowych na żywo każdego roku.

Oprócz Eleven Sport zyskujemy też dostęp do sportowych kanałów Polsatu. Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, dostępne w nowej jakości Super HD i bez reklam oraz cztery dodatkowe usługi telewizyjne premium, które pokażą Mistrzów UEFA Mecze ligowe i Ligi Europy w ciągu najbliższych trzech lat. Wszystkie szesnaście meczów każdej rundy Ligi Mistrzów będzie transmitowanych na żywo, począwszy od nowego sezonu. Wszystkie 1029 meczów, czyli 343 mecze w każdym sezonie, będzie pokazywanych wyłącznie w kanałach i serwisach telewizji Polsat, co będzie prawdziwą ucztą dla fanów sportu.

Oprócz tego widzowie PolsatBoxGo mogą śledzić rozgrywki sportowe na kanałach CANAL+ z rozgrywkami polskiej PKO BP Ekstraklasy, kanały Eurosport 1 i 2, kanały Extreme Sports Channel, Fight Box, Golf Channel, Fast & Fun Box, Game Toon.

Bogata oferta PolsatBoxGo

Aby zamówić i móc oglądać wszystkie kanały sportowe trzeba jedynie wybrać odpowiedni pakiet oferowany przez Polsat Box Go i opłacić go na miesiąc z góry. Oferta jest niezwykle atrakcyjna z punktu widzenia kosztów, jakie jesteśmy zmuszeni ponieść. Gdybyśmy chcieli bowiem wykupić dostęp do tych programów osobno, to koszt wszystkich opłat wielokrotnie przekroczyłby opłatę, którą musimy ponieść przy korzystaniu z oferty Polsatu. Co więcej, dostęp do tych kanałów jest elastyczny. Oznacza to, że w każdej chwili możemy zrezygnować z subskrypcji i przestać płacić za oglądanie kanałów sportowych. Jednocześnie w każdej chwili możemy też ponownie wykupić ten dostęp. To bardzo wygodne rozwiązanie dla tych osób, które na przykład śledzą rozgrywki sportowe i kiedy następuje w nich przerwa, nie mają żadnego powodu, aby dłużej płacić za oglądanie transmitujących je, kanałów sportowych.

Dodaj komentarz